Lot: 1

Current Price: 7,500 TL Starting Bid: 7,500 TL Estimated: TL Losing Winning

20.yy Kabe Örtüsü 140x119 cm

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 • Lots
 • Winnings
 • 20.yy Kabe Örtüsü 140x119 cm

  Lot No: 1

  Lot: 1

  20.yy Kabe Örtüsü 140x119 cm

  TLSold
 • Kabe Kandili 20.yy 103x73 cm

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Kabe Kandili 20.yy 103x73 cm

  TLSold
 • tekke işi sırma levha 125x80 cm

  Lot No: 3

  Lot: 3

  tekke işi sırma levha 125x80 cm

  TLSold
 • kabe örtüsü üzerine simli yazı 74x49cm

  Lot No: 4

  Lot: 4

  kabe örtüsü üzerine simli yazı 74x49cm

  TLSold
 • osmanlı sancak kılıfı 154x39cm

  Lot No: 5

  Lot: 5

  osmanlı sancak kılıfı 154x39cm

  TLSold
 • medine münevvere hz. Ebubekir sıddık radiallahuan 68x61cm

  Lot No: 6

  Lot: 6

  medine münevvere hz. Ebubekir sıddık radiallahuan 68x61cm

  TLSold
 • medine münevvere kuşak yazılarından bir parça 66x64cm

  Lot No: 7

  Lot: 7

  medine münevvere kuşak yazılarından bir parça 66x64cm

  TLSold
 • ömer el faruk radiallahuan 114x82cm

  Lot No: 8

  Lot: 8

  ömer el faruk radiallahuan 114x82cm

  TLSold
 • kabe kuşak yazıalrından bir parça 153x58cm

  Lot No: 9

  Lot: 9

  kabe kuşak yazıalrından bir parça 153x58cm

  TLSold
 • hazreti fatimatu zehra radiyallahu anhu

  Lot No: 10

  Lot: 10

  hazreti fatimatu zehra radiyallahu anhu

  TLSold
 • sürre alayı feraşet çantası-Feraşet çantaları postacıların taşıdığı türden, omuza asılan ve içine İstanbul’dan gönderilen hediyeler ile ve gittiği yerden karşılık olarak hatıra eşyaları konan deriden yapılan çantalardır. Bu çantalar, çeşitli yerlerde karşımıza çıkar. Saraylara dağıtılmış olduğu gibi Başbakanlık Osmanlı Arşivi, PTT Müzesi, Ayosofya Müzesi gibi değişik müzelere dağıtılmıştır. Ayosofya Müzesi’ndeki çanta feraşet çantası, mor deriden yapılmıştır. İçi tek gözü sarı bezle astarlıdır.
Ağız açıklığı içten beş delikle, dıştan altta küçük bir tokayla kapanır. Ön kapağında ve arkasında kapağa dikilmiş badem şeklinde, kırmızı deriden adres levhası vardır. Ön kısmında şu yazı
okunur; “Allahın izniyle” üzerinde “Mabeyni Hümayun Eczahanesi’nde Eczacı Kaymakam El-Hac Mehmed Ali Bey”e H. 1324 (M.1906) Arka kısmında şu yazı okunur; “Allahın izniyle Medine-i Münevvere Nebevi’de Muallim Mektebi Sıbyan-ı Faziletlü Eş Şeyh Abid Senari Efendi”ye H.1324 (M.1906) yazılı, nadir koleksiyonluk ve müzelik değer taşımaktadır.
H.1324 tarihli 29 x 25 cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  sürre alayı feraşet çantası-Feraşet çantaları postacıların taşıdığı türden, omuza asılan ve içine İstanbul’dan gönderilen hediyeler ile ve gittiği yerden karşılık olarak hatıra eşyaları konan deriden yapılan çantalardır. Bu çantalar, çeşitli yerlerde karşımıza çıkar. Saraylara dağıtılmış olduğu gibi Başbakanlık Osmanlı Arşivi, PTT Müzesi, Ayosofya Müzesi gibi değişik müzelere dağıtılmıştır. Ayosofya Müzesi’ndeki çanta feraşet çantası, mor deriden yapılmıştır. İçi tek gözü sarı bezle astarlıdır. Ağız açıklığı içten beş delikle, dıştan altta küçük bir tokayla kapanır. Ön kapağında ve arkasında kapağa dikilmiş badem şeklinde, kırmızı deriden adres levhası vardır. Ön kısmında şu yazı okunur; “Allahın izniyle” üzerinde “Mabeyni Hümayun Eczahanesi’nde Eczacı Kaymakam El-Hac Mehmed Ali Bey”e H. 1324 (M.1906) Arka kısmında şu yazı okunur; “Allahın izniyle Medine-i Münevvere Nebevi’de Muallim Mektebi Sıbyan-ı Faziletlü Eş Şeyh Abid Senari Efendi”ye H.1324 (M.1906) yazılı, nadir koleksiyonluk ve müzelik değer taşımaktadır. H.1324 tarihli 29 x 25 cm.

  TLSold
 • KÂBE İÇ ÖRTÜSÜ-Üzerinde celi sülüs hatla, Kelime-i Tevhid, Bakara Suresi 144. Ayet "Senin yüzünü göğe doğru çevirip durduğunu görüyoruz, seni razı olacağın bir kıbleye çevireceğiz. Bundan böyle yüzünü Mescid-i Haram tarafına çevir ya hanan ya mennan" ayet ve dualar yazılı.
17.yy.
34 x 26 cm.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  KÂBE İÇ ÖRTÜSÜ-Üzerinde celi sülüs hatla, Kelime-i Tevhid, Bakara Suresi 144. Ayet "Senin yüzünü göğe doğru çevirip durduğunu görüyoruz, seni razı olacağın bir kıbleye çevireceğiz. Bundan böyle yüzünü Mescid-i Haram tarafına çevir ya hanan ya mennan" ayet ve dualar yazılı. 17.yy. 34 x 26 cm.

  TLSold
 • Sade KABE Örtüsü-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Paracord (paraşüt) ipinden mamuldür.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Sade KABE Örtüsü-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Paracord (paraşüt) ipinden mamuldür.

  TLSold
 • Brown tiger ( Kahverengi kaplan)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Paracord (paraşüt) ipinden mamuldür.

Brown tiger ( Kahverengi kaplan) Yararları

Baş ağrılarının hafifletilmesine yardımcı olur.
Astım hastalıklarına iyi geldiği düşünülür.
Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas için iyileştirici etkileri vardır.
Uykusuzluğa iyi gelmektedir.
Duygulara hitap eden bir taş olduğundan sevgililerin çokça rağbet ettiği aksesuarlar arasındadır.
Kabus gören çocuklar için etkilidir.
İnsanlara huzur ve dinginlik veren bir etkiye sahiptir.
Kaplan gözünün nazardan koruduğuna inanılır. Eskiden tesbih ve takı gibi aksesuarların kullanım amacı bu yöndeydi.
Güç ve cesaret özelliği nedeniyle dayanıklılığı artırır.
Enerjileri dengeler, ticaret hayatının yolunda gitmesini sağlar.
Olayların net algılanmasını sağlar.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Brown tiger ( Kahverengi kaplan)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Paracord (paraşüt) ipinden mamuldür. Brown tiger ( Kahverengi kaplan) Yararları Baş ağrılarının hafifletilmesine yardımcı olur. Astım hastalıklarına iyi geldiği düşünülür. Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas için iyileştirici etkileri vardır. Uykusuzluğa iyi gelmektedir. Duygulara hitap eden bir taş olduğundan sevgililerin çokça rağbet ettiği aksesuarlar arasındadır. Kabus gören çocuklar için etkilidir. İnsanlara huzur ve dinginlik veren bir etkiye sahiptir. Kaplan gözünün nazardan koruduğuna inanılır. Eskiden tesbih ve takı gibi aksesuarların kullanım amacı bu yöndeydi. Güç ve cesaret özelliği nedeniyle dayanıklılığı artırır. Enerjileri dengeler, ticaret hayatının yolunda gitmesini sağlar. Olayların net algılanmasını sağlar.

  TLSold
 • Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Emerald(Zümrüt) Yararları:

Hastalıklara ve kötü enerjilere karşı koruyucu etkilere sahiptir.

Kişiye mutluluk, sevgi ve yaşama sevinci verir.

Sadakat duygusunu arttırır. Aile, evlilik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirir.

Sanatçılara ilham verir.

Zekasal yetenekleri ve hitabet gücünü arttırır.

Bağışıklık ve sinir sitemini kuvvetlendirir.

Kalp ve böbrek fonksiyonlarını düzenler.

Baş dönmesini giderir.

Romatizmaya iyi gelir.

Kendini yetersiz görme duygusundan kurtarır. Kişiye yaşama karşı minnet ve şükür duygularını aşılar.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Emerald(Zümrüt) Yararları: Hastalıklara ve kötü enerjilere karşı koruyucu etkilere sahiptir. Kişiye mutluluk, sevgi ve yaşama sevinci verir. Sadakat duygusunu arttırır. Aile, evlilik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirir. Sanatçılara ilham verir. Zekasal yetenekleri ve hitabet gücünü arttırır. Bağışıklık ve sinir sitemini kuvvetlendirir. Kalp ve böbrek fonksiyonlarını düzenler. Baş dönmesini giderir. Romatizmaya iyi gelir. Kendini yetersiz görme duygusundan kurtarır. Kişiye yaşama karşı minnet ve şükür duygularını aşılar.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Yararları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Yararları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları

Böbrekleri kuvvetlendirir.
Özgürlük hissi verir.
Kalbi kuvvetlendirir.
Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.
Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller.
İnancı güçlendirerek kişiye güven verir.
Sezgiyi kuvvetlendirir.
Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları Böbrekleri kuvvetlendirir. Özgürlük hissi verir. Kalbi kuvvetlendirir. Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir. Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller. İnancı güçlendirerek kişiye güven verir. Sezgiyi kuvvetlendirir. Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  TLSold
 • Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları:

Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir .
Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur.
Konsantrasyonu arttırır.
Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır.
Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur.
Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları: Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir . Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur. Konsantrasyonu arttırır. Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur. Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  TLSold
 • Yellow Agate (Sarı Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Agate (Sarı Akik) Taşı Yararları:

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarına iyi gelir.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltır.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesini sağlar.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Yellow Agate (Sarı Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Agate (Sarı Akik) Taşı Yararları: Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarına iyi gelir. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltır. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesini sağlar. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Smoky Quartz (Dumanlı Quartz)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Yararları

Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar.
Korkuları yatıştırır.
Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder.
Sezgi gücünü artırır.
Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder.
Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar.
Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar.
İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir.
Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir.
Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır.
Meme tümörlerini eritir.
Kolesterolü dengeler.
Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır.
İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır.
Kramplara karşı etkilidir.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Smoky Quartz (Dumanlı Quartz)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Yararları Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar. Korkuları yatıştırır. Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder. Sezgi gücünü artırır. Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder. Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar. Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar. İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir. Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir. Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır. Meme tümörlerini eritir. Kolesterolü dengeler. Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır. İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır. Kramplara karşı etkilidir.

  TLSold
 • Amethyst Stone(Ametist Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Amethyst Stone(Ametist Taşı) Faydaları:

 Bulunduğu ortamda bulunan olumsuz enerjileri değiştirir. Kötü enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmesi için odada bulunması yeterlidir.
İnsan bedeninde bulunan fazla elektriği alır, stresi azaltır,iç karışıklığı engeller ve huzursuzluk duygularını yok eder.
Hastalıklardan korur, hastalıkların bulaşmasını engellemeye yardımcı olur.
 Dişlere ve diş eti sağlığına iyi gelir.Tükürük bezi sağlığını korur.
 Odaklanmayı kolaylaştırır. Hafızaya iyi gelir.
Kanı temizler ve kan hastalıklarına iyi gelir. Kan dolaşımı sağlığını korur ve düzenler.Kandaki oksijen seviyesini arttırır. Bu da kalp hastalıklarının tedavisini destekler.
Varis hastalığına olumlu etki eder.
Göz hastalıklarından korur ve mevcut hastalıkları hafifletir.
Yastık altı ya da yatak odasına konursa kolay ve kaliteli uyumaya yardımcı olur. Güzel rüyalar görmeyi sağlar. Sabahları dinç kalkmaya yardım eder.
Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve cildi güzelleştirir. Cilt hastalıklarına karşı koruma sağlar. Taşın içinde bekletildiği suyla cilt temizliği yapılırsa siyah nokta ve sivilce problemleri iyileşir.
İstemsiz kas kasılmalarına iyi gelir.
Zührevi hastalıkları tedavi eder.
Sindirim sistemi sorunlarını onarır. Hazımsızlığı giderir.
Gebelik sürecinin sağlıklı geçmesine etki eder.
Üzüntü ve kederi azaltır. İyimserliği arttırır. Takıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.
Fobilerin azalmasına etki eder. Özellikle çocuklarda karanlık korkusunu giderir.
Sodalit taşına benzer olarak bağışıklık sorunları üzerinde olumlu etkileri vardır.
İçki, sigara, ilaç bağımlılıklarından kurtulmaya yardım eder.
Solunum rahatsızlıklarını azaltır, özellikle astım hastaları için faydalıdır.
Psm (Adet öncesi sendromu) için yararlıdır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Amethyst Stone(Ametist Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Amethyst Stone(Ametist Taşı) Faydaları: Bulunduğu ortamda bulunan olumsuz enerjileri değiştirir. Kötü enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmesi için odada bulunması yeterlidir. İnsan bedeninde bulunan fazla elektriği alır, stresi azaltır,iç karışıklığı engeller ve huzursuzluk duygularını yok eder. Hastalıklardan korur, hastalıkların bulaşmasını engellemeye yardımcı olur. Dişlere ve diş eti sağlığına iyi gelir.Tükürük bezi sağlığını korur. Odaklanmayı kolaylaştırır. Hafızaya iyi gelir. Kanı temizler ve kan hastalıklarına iyi gelir. Kan dolaşımı sağlığını korur ve düzenler.Kandaki oksijen seviyesini arttırır. Bu da kalp hastalıklarının tedavisini destekler. Varis hastalığına olumlu etki eder. Göz hastalıklarından korur ve mevcut hastalıkları hafifletir. Yastık altı ya da yatak odasına konursa kolay ve kaliteli uyumaya yardımcı olur. Güzel rüyalar görmeyi sağlar. Sabahları dinç kalkmaya yardım eder. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve cildi güzelleştirir. Cilt hastalıklarına karşı koruma sağlar. Taşın içinde bekletildiği suyla cilt temizliği yapılırsa siyah nokta ve sivilce problemleri iyileşir. İstemsiz kas kasılmalarına iyi gelir. Zührevi hastalıkları tedavi eder. Sindirim sistemi sorunlarını onarır. Hazımsızlığı giderir. Gebelik sürecinin sağlıklı geçmesine etki eder. Üzüntü ve kederi azaltır. İyimserliği arttırır. Takıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Fobilerin azalmasına etki eder. Özellikle çocuklarda karanlık korkusunu giderir. Sodalit taşına benzer olarak bağışıklık sorunları üzerinde olumlu etkileri vardır. İçki, sigara, ilaç bağımlılıklarından kurtulmaya yardım eder. Solunum rahatsızlıklarını azaltır, özellikle astım hastaları için faydalıdır. Psm (Adet öncesi sendromu) için yararlıdır.

  TLSold
 • Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları:

Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir.
Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir.
Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur.
Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir.
Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir.
Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir.
Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir.
Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir.
Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları: Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir. Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir. Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur. Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir. Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir. Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir. Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir. Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir. Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir.

  TLSold
 • Tiger Eye(Kaplan Gözü)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Tiger Eye(Kaplam Gözü) Taşı Faydaları:

Görsellik dışında kullanıcısına sunduğu sayısız spiritüel ve fizyolojik faydalar ile bilinen kaplangözü taşının öncelikli niteliği bakış açısı değişikliği sağlayarak özgüven hissi uyandırmaktır.
Güneş enerjisini depolamasıyla bilinen bu güzel taş, topraklama temin ederek negatif enerjiyi nötrler ve ilhama konsantre olunmasına yardımcı olur.
Fiziksel bağımlılıkların (alkol, sigara, vs.) bırakılması sürecinde iradeyi destekler.
Özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlığı minimize eder.
Ruhsal ve fiziksel dengeyi sağlamaya yardımcı olur, çakrayı düzenleyerek uyuşukluk ve yorgunluk hissinden arındırır.
Yaratıcılığa altyapı sağlar, depresyon ile mücadelenin anahtarlarındandır.
Hiperaktiviteyi dizginlemesiyle bilinen kaplangözü taşı aynı zamanda libido arttırıcı özelliğe sahiptir.
Toplardamar ile direkt etkileşime girerek vücudun aşırı ısınmasına sebep olmaması amacıyla genellikle sağ eldeki aksesuarlarda kullanılması önerilir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Tiger Eye(Kaplan Gözü)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Tiger Eye(Kaplam Gözü) Taşı Faydaları: Görsellik dışında kullanıcısına sunduğu sayısız spiritüel ve fizyolojik faydalar ile bilinen kaplangözü taşının öncelikli niteliği bakış açısı değişikliği sağlayarak özgüven hissi uyandırmaktır. Güneş enerjisini depolamasıyla bilinen bu güzel taş, topraklama temin ederek negatif enerjiyi nötrler ve ilhama konsantre olunmasına yardımcı olur. Fiziksel bağımlılıkların (alkol, sigara, vs.) bırakılması sürecinde iradeyi destekler. Özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlığı minimize eder. Ruhsal ve fiziksel dengeyi sağlamaya yardımcı olur, çakrayı düzenleyerek uyuşukluk ve yorgunluk hissinden arındırır. Yaratıcılığa altyapı sağlar, depresyon ile mücadelenin anahtarlarındandır. Hiperaktiviteyi dizginlemesiyle bilinen kaplangözü taşı aynı zamanda libido arttırıcı özelliğe sahiptir. Toplardamar ile direkt etkileşime girerek vücudun aşırı ısınmasına sebep olmaması amacıyla genellikle sağ eldeki aksesuarlarda kullanılması önerilir.

  TLSold
 • Black Agate & White Moonstone( Siyah Akik & Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate & White Moonstone( Siyah Akik & Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarına iyi gelir.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltır.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesini sağlar.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.
white moonstone

-Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Black Agate & White Moonstone( Siyah Akik & Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate & White Moonstone( Siyah Akik & Beyaz Aytaşı) Faydaları: Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarına iyi gelir. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltır. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesini sağlar. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır. white moonstone -Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları:

Nazardan Korumaya yardımcı olur.
Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor.
Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz.
Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır.
Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var.
Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır.
Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir.
Moral ve motivasyonu arttırır.
Enerjiyi yükseltir.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları: Nazardan Korumaya yardımcı olur. Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor. Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz. Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır. Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var. Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır. Kan dolaşımını hızlandırır. Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir. Moral ve motivasyonu arttırır. Enerjiyi yükseltir.

  TLSold
 • Tiger Eye (Kaplan Gözü)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Tiger Eye (Kaplan Gözü) Taşı Faydaları

Görsellik dışında kullanıcısına sunduğu sayısız spiritüel ve fizyolojik faydalar ile bilinen kaplangözü taşının öncelikli niteliği bakış açısı değişikliği sağlayarak özgüven hissi uyandırmaktır.
Güneş enerjisini depolamasıyla bilinen bu güzel taş, topraklama temin ederek negatif enerjiyi nötrler ve ilhama konsantre olunmasına yardımcı olur.
Fiziksel bağımlılıkların (alkol, sigara, vs.) bırakılması sürecinde iradeyi destekler.
Özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlığı minimize eder.
Ruhsal ve fiziksel dengeyi sağlamaya yardımcı olur, çakrayı düzenleyerek uyuşukluk ve yorgunluk hissinden arındırır.
Yaratıcılığa altyapı sağlar, depresyon ile mücadelenin anahtarlarındandır.
Toplardamar ile direkt etkileşime girerek vücudun aşırı ısınmasına sebep olmaması amacıyla genellikle sağ eldeki aksesuarlarda kullanılması önerilir.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Tiger Eye (Kaplan Gözü)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Tiger Eye (Kaplan Gözü) Taşı Faydaları Görsellik dışında kullanıcısına sunduğu sayısız spiritüel ve fizyolojik faydalar ile bilinen kaplangözü taşının öncelikli niteliği bakış açısı değişikliği sağlayarak özgüven hissi uyandırmaktır. Güneş enerjisini depolamasıyla bilinen bu güzel taş, topraklama temin ederek negatif enerjiyi nötrler ve ilhama konsantre olunmasına yardımcı olur. Fiziksel bağımlılıkların (alkol, sigara, vs.) bırakılması sürecinde iradeyi destekler. Özgüven eksikliğinden kaynaklı kıskançlığı minimize eder. Ruhsal ve fiziksel dengeyi sağlamaya yardımcı olur, çakrayı düzenleyerek uyuşukluk ve yorgunluk hissinden arındırır. Yaratıcılığa altyapı sağlar, depresyon ile mücadelenin anahtarlarındandır. Toplardamar ile direkt etkileşime girerek vücudun aşırı ısınmasına sebep olmaması amacıyla genellikle sağ eldeki aksesuarlarda kullanılması önerilir.

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır

  TLSold
 • Yellow Sappihire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Sappihire (Sarı Safir) Taşı Faydaları:

Böbrekleri kuvvetlendirir.
Özgürlük hissi verir.
Kalbi kuvvetlendirir.
Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.
Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller.
İnancı güçlendirerek kişiye güven verir.
Sezgiyi kuvvetlendirir.
Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Yellow Sappihire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Sappihire (Sarı Safir) Taşı Faydaları: Böbrekleri kuvvetlendirir. Özgürlük hissi verir. Kalbi kuvvetlendirir. Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir. Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller. İnancı güçlendirerek kişiye güven verir. Sezgiyi kuvvetlendirir. Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone ( Beyaz Aytaşı) Faydaları

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone ( Beyaz Aytaşı) Faydaları Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Labradorite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Labradorite Taşı Faydaları:

Antioksidan özellik taşır, bedeni toksinlerden temizler ve erken yaşlanmayı önler.
Sindirim sistemini destekler, özellikle mideyle ilgili düzensizlikleri giderir.
Gözün görme yeteneğini artırır. Görüş açısını genişletir, görüşü keskinleştirir, güçlendirir.
Metabolizmayı / Hücre emilimini dengeler. Hücrelerin gerekli besinleri dengeli bir şekilde ayrıştırmasını ve vücuda aktarmasını sağlar. Böylece ideal kiloya kavuşulmasına yardım eder.
Gut hastalığının tedavisi için yararlıdır. Bunun için ayak bilekliği kullanmak veya içerisinde bu taşın bulunduğu suyun içinde ayakları bekletmek faydalı olur.
Romatizma hastalığının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır.
Eklem hastalıklarının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem yakınında bandajla kullanılabilir.
Baş, alın veya yanaklardaki üşümeye ve soğuk algınlığına karşı yararlıdır.
Grip tedavisinde yararlıdır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Labradorite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Labradorite Taşı Faydaları: Antioksidan özellik taşır, bedeni toksinlerden temizler ve erken yaşlanmayı önler. Sindirim sistemini destekler, özellikle mideyle ilgili düzensizlikleri giderir. Gözün görme yeteneğini artırır. Görüş açısını genişletir, görüşü keskinleştirir, güçlendirir. Metabolizmayı / Hücre emilimini dengeler. Hücrelerin gerekli besinleri dengeli bir şekilde ayrıştırmasını ve vücuda aktarmasını sağlar. Böylece ideal kiloya kavuşulmasına yardım eder. Gut hastalığının tedavisi için yararlıdır. Bunun için ayak bilekliği kullanmak veya içerisinde bu taşın bulunduğu suyun içinde ayakları bekletmek faydalı olur. Romatizma hastalığının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem hastalıklarının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem yakınında bandajla kullanılabilir. Baş, alın veya yanaklardaki üşümeye ve soğuk algınlığına karşı yararlıdır. Grip tedavisinde yararlıdır.

  TLSold
 • Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları:

Nazardan Korumaya yardımcı olur.
Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor.
Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz.
Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır.
Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var.
Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır.
Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir.
Moral ve motivasyonu arttırır.
Enerjiyi yükseltir.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları: Nazardan Korumaya yardımcı olur. Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor. Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz. Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır. Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var. Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır. Kan dolaşımını hızlandırır. Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir. Moral ve motivasyonu arttırır. Enerjiyi yükseltir.

  TLSold
 • Sodalite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Sodalite Taşı Faydaları:

Sodalit ruha iyi gelmekte ve ruhu zenginleştirmektedir.
Kişinin iç enerjisini yükseltir.
Ruh dinginliği sağlar, heyecanları dengeler.
Şüphe duygusunu ortadan kaldırır.
İç huzur sağlar ve insanın kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur.
Korku, endişe ve güvensizlik duygularını yok eder.
Ani öfkelenme ve ani duygusal çıkışları Necef taşı gibi azaltır.
İletişim yeteneğini kuvvetlendirir.
Düşünceleri rahatça ifade etmeyi sağlar. Bu durum özgüven üzerinde de olumlu etkiler yaratır. İş görüşmesi ya da önemli toplantılarda yanınıza alarak bu etkilerden faydalanabilirsiniz.
Ayrıca kronik sinüzit, çeşitli alerji hastalıkları ve tiroit hastalıklarında fayda sağlar. Bunun için boyun bölgesinde yarım saat temas halinde olmalıdır. Her gün düzenli bir şekilde uygulanabilir.
Kalp hastalıklarında da şifalıdır. Kalp ritmini dengeler ve düzenler. Stent takılmış hastalara önerilmemektedir.
İnsan vücuduna faydalı çinko, mangan kalsiyum gibi mineraller içermektedir. Sodalit taşı tiroit bezini etkileyerek hormon üretimini dengeler, lenf bezlerine etkisiyle de bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
Yüksek tansiyon hastalarına da faydalıdır. Yüksek tansiyonu dengeler, kalbi korur.
Zihin açıklığı ve zindelik sağlar.
Para enerjisini yükseltir. Eski dönemlerde de sodalit kristalinin bolluk ve bereket getirdiğine inanılırdı. Mali zorluklar yaşayanlar taşın enerjisinden faydalanabilir.
Çok katı kuralları olan kişiler için bu taş uygun değildir. Çünkü hürriyet ve gerçeklik gibi duyguları destekler.
Kişinin içsel yolculuğa çıkarır. Korku ve arzuların fark edilmesini sağlayarak kişisel motivasyonu arttırır. Hatta düzenli kullanılması paranormal yetenekleri güçlendirerek telepati, duru-işiti ve duru-görü gibi yetilerin kazanılmasını destekler. Kişi insanların ve eşyaların enerjilerini yorumlayabilir.
Astroloslar, Numerologlar ve Ching kullanıcıları bu taşı sıkça kullanmaktadır. Kişilerin arşe tiplerinin yorumlanması, derin anlamlar çıkarılmasında oldukça etkilidir.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Sodalite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Sodalite Taşı Faydaları: Sodalit ruha iyi gelmekte ve ruhu zenginleştirmektedir. Kişinin iç enerjisini yükseltir. Ruh dinginliği sağlar, heyecanları dengeler. Şüphe duygusunu ortadan kaldırır. İç huzur sağlar ve insanın kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur. Korku, endişe ve güvensizlik duygularını yok eder. Ani öfkelenme ve ani duygusal çıkışları Necef taşı gibi azaltır. İletişim yeteneğini kuvvetlendirir. Düşünceleri rahatça ifade etmeyi sağlar. Bu durum özgüven üzerinde de olumlu etkiler yaratır. İş görüşmesi ya da önemli toplantılarda yanınıza alarak bu etkilerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kronik sinüzit, çeşitli alerji hastalıkları ve tiroit hastalıklarında fayda sağlar. Bunun için boyun bölgesinde yarım saat temas halinde olmalıdır. Her gün düzenli bir şekilde uygulanabilir. Kalp hastalıklarında da şifalıdır. Kalp ritmini dengeler ve düzenler. Stent takılmış hastalara önerilmemektedir. İnsan vücuduna faydalı çinko, mangan kalsiyum gibi mineraller içermektedir. Sodalit taşı tiroit bezini etkileyerek hormon üretimini dengeler, lenf bezlerine etkisiyle de bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Yüksek tansiyon hastalarına da faydalıdır. Yüksek tansiyonu dengeler, kalbi korur. Zihin açıklığı ve zindelik sağlar. Para enerjisini yükseltir. Eski dönemlerde de sodalit kristalinin bolluk ve bereket getirdiğine inanılırdı. Mali zorluklar yaşayanlar taşın enerjisinden faydalanabilir. Çok katı kuralları olan kişiler için bu taş uygun değildir. Çünkü hürriyet ve gerçeklik gibi duyguları destekler. Kişinin içsel yolculuğa çıkarır. Korku ve arzuların fark edilmesini sağlayarak kişisel motivasyonu arttırır. Hatta düzenli kullanılması paranormal yetenekleri güçlendirerek telepati, duru-işiti ve duru-görü gibi yetilerin kazanılmasını destekler. Kişi insanların ve eşyaların enerjilerini yorumlayabilir. Astroloslar, Numerologlar ve Ching kullanıcıları bu taşı sıkça kullanmaktadır. Kişilerin arşe tiplerinin yorumlanması, derin anlamlar çıkarılmasında oldukça etkilidir.

  TLSold
 • Red Jasper-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Red Jasper Taşı Faydaları:

Bedeni toksinlerden (zehirli maddelerden) temizler.
Yılan ve örümcek zehirlenmelerinde de yararı bulunmaktadır.
Toprak enerjisini çekip vücuda iletir. Böylece bedende dinçlik ve fiziksel denge oluşturur.
Bedendeki olumsuz enerjiyi ve kalpteki kötü düşünceleri emip dışarı aktarır.
Kan yapımına yardımcı olur.
Bağışıklık sistemini düzenli tutar, güçlendirir.
Karaciğeri güçlendirir, hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar.
Sindirim sistemini güçlendirir. Mide (EKŞİME, GAZ, AĞRI, BULANTI, İSHAL…) ve bağırsak hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar. Bunların sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
Mesaneyi güçlendirir, hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar.
Kişinin kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar ve fiziksel direncini artırır.
Güç ve cesaret taşıdır. Kişisel bağımsızlık için gereken cesareti ve yürekliliği sağlar.
Entelektüel tavır ve konuşma (ifade) yeteneği verir.
Taşıyana bereket getirir.
Erkeklerde cinsel güç artırımı için kullanılır. Gençlik aşısı yerine geçer.
Etkisini yavaş gösterir, bu nedenle uzun süre kullanılması gerekir

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Red Jasper-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Red Jasper Taşı Faydaları: Bedeni toksinlerden (zehirli maddelerden) temizler. Yılan ve örümcek zehirlenmelerinde de yararı bulunmaktadır. Toprak enerjisini çekip vücuda iletir. Böylece bedende dinçlik ve fiziksel denge oluşturur. Bedendeki olumsuz enerjiyi ve kalpteki kötü düşünceleri emip dışarı aktarır. Kan yapımına yardımcı olur. Bağışıklık sistemini düzenli tutar, güçlendirir. Karaciğeri güçlendirir, hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar. Sindirim sistemini güçlendirir. Mide (EKŞİME, GAZ, AĞRI, BULANTI, İSHAL…) ve bağırsak hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar. Bunların sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Mesaneyi güçlendirir, hastalıklarının iyileştirilmesinde destek sağlar. Kişinin kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar ve fiziksel direncini artırır. Güç ve cesaret taşıdır. Kişisel bağımsızlık için gereken cesareti ve yürekliliği sağlar. Entelektüel tavır ve konuşma (ifade) yeteneği verir. Taşıyana bereket getirir. Erkeklerde cinsel güç artırımı için kullanılır. Gençlik aşısı yerine geçer. Etkisini yavaş gösterir, bu nedenle uzun süre kullanılması gerekir

  TLSold
 • Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları:

Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir .
Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur.
Konsantrasyonu arttırır.
Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır.
Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur.
Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları: Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir . Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur. Konsantrasyonu arttırır. Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur. Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları :

Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur.

Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir.

Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir.

Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur.

“Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır.

Oto-kontrol yeteneğini geliştirir.

Kişiyi bağımlılıktan kurtarır.

Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder.

Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir.

Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir.

Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları : Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur. Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir. Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir. Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur. “Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır. Oto-kontrol yeteneğini geliştirir. Kişiyi bağımlılıktan kurtarır. Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder. Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir. Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir. Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  TLSold
 • Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç) Yararları:

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç) Yararları:

  TLSold
 • Opal-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Opal Taşının Faydaları:

Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret,
Akıl, ruh ve duygular arasında denge,
Özgüven,
Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma,
Hafıza gücünü arttırma,
Utangaçlığı azaltma,
Dinsel inançları kuvvetlendirme,
Parasal başarı ve şans,
Kalp sağlığı,
Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma,
Detoks,
İşitme duyusunu güçlendirme,
Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği,
Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması,
İş hayatında canlandırıcı enerji,
Zihni sabit fikirlerden temizleme,
Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım,
Yaşama sevinci ve kararlılığı,
Önsezi yeteneği,
Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme,
Gençlik gücü,
Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Opal-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Opal Taşının Faydaları: Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret, Akıl, ruh ve duygular arasında denge, Özgüven, Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma, Hafıza gücünü arttırma, Utangaçlığı azaltma, Dinsel inançları kuvvetlendirme, Parasal başarı ve şans, Kalp sağlığı, Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma, Detoks, İşitme duyusunu güçlendirme, Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği, Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması, İş hayatında canlandırıcı enerji, Zihni sabit fikirlerden temizleme, Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım, Yaşama sevinci ve kararlılığı, Önsezi yeteneği, Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme, Gençlik gücü, Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  TLSold
 • Aventurin-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Aventurin Taşı Faydaları:

Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır.
Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir.
Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir.
Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır.
Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır.
Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir.
Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Aventurin-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Aventurin Taşı Faydaları: Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır. Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir. Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir. Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır. Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır. Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir. Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  TLSold
 • Sodalite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Sodalite Taşı Faydaları:

Sodalit ruha iyi gelmekte ve ruhu zenginleştirmektedir.
Kişinin iç enerjisini yükseltir.
Ruh dinginliği sağlar, heyecanları dengeler.
Şüphe duygusunu ortadan kaldırır.
İç huzur sağlar ve insanın kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur.
Korku, endişe ve güvensizlik duygularını yok eder.
Ani öfkelenme ve ani duygusal çıkışları Necef taşı gibi azaltır.
İletişim yeteneğini kuvvetlendirir.
Düşünceleri rahatça ifade etmeyi sağlar. Bu durum özgüven üzerinde de olumlu etkiler yaratır. İş görüşmesi ya da önemli toplantılarda yanınıza alarak bu etkilerden faydalanabilirsiniz.
Ayrıca kronik sinüzit, çeşitli alerji hastalıkları ve tiroit hastalıklarında fayda sağlar. Bunun için boyun bölgesinde yarım saat temas halinde olmalıdır. Her gün düzenli bir şekilde uygulanabilir.
Kalp hastalıklarında da şifalıdır. Kalp ritmini dengeler ve düzenler. Stent takılmış hastalara önerilmemektedir.
İnsan vücuduna faydalı çinko, mangan kalsiyum gibi mineraller içermektedir. Sodalit taşı tiroit bezini etkileyerek hormon üretimini dengeler, lenf bezlerine etkisiyle de bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
Yüksek tansiyon hastalarına da faydalıdır. Yüksek tansiyonu dengeler, kalbi korur.
Zihin açıklığı ve zindelik sağlar.
Para enerjisini yükseltir. Eski dönemlerde de sodalit kristalinin bolluk ve bereket getirdiğine inanılırdı. Mali zorluklar yaşayanlar taşın enerjisinden faydalanabilir.
Çok katı kuralları olan kişiler için bu taş uygun değildir. Çünkü hürriyet ve gerçeklik gibi duyguları destekler.
Kişinin içsel yolculuğa çıkarır. Korku ve arzuların fark edilmesini sağlayarak kişisel motivasyonu arttırır. Hatta düzenli kullanılması paranormal yetenekleri güçlendirerek telepati, duru-işiti ve duru-görü gibi yetilerin kazanılmasını destekler. Kişi insanların ve eşyaların enerjilerini yorumlayabilir.
Astroloslar, Numerologlar ve Ching kullanıcıları bu taşı sıkça kullanmaktadır. Kişilerin arşe tiplerinin yorumlanması, derin anlamlar çıkarılmasında oldukça etkilidir.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Sodalite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Sodalite Taşı Faydaları: Sodalit ruha iyi gelmekte ve ruhu zenginleştirmektedir. Kişinin iç enerjisini yükseltir. Ruh dinginliği sağlar, heyecanları dengeler. Şüphe duygusunu ortadan kaldırır. İç huzur sağlar ve insanın kendisiyle barışık olmasına yardımcı olur. Korku, endişe ve güvensizlik duygularını yok eder. Ani öfkelenme ve ani duygusal çıkışları Necef taşı gibi azaltır. İletişim yeteneğini kuvvetlendirir. Düşünceleri rahatça ifade etmeyi sağlar. Bu durum özgüven üzerinde de olumlu etkiler yaratır. İş görüşmesi ya da önemli toplantılarda yanınıza alarak bu etkilerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kronik sinüzit, çeşitli alerji hastalıkları ve tiroit hastalıklarında fayda sağlar. Bunun için boyun bölgesinde yarım saat temas halinde olmalıdır. Her gün düzenli bir şekilde uygulanabilir. Kalp hastalıklarında da şifalıdır. Kalp ritmini dengeler ve düzenler. Stent takılmış hastalara önerilmemektedir. İnsan vücuduna faydalı çinko, mangan kalsiyum gibi mineraller içermektedir. Sodalit taşı tiroit bezini etkileyerek hormon üretimini dengeler, lenf bezlerine etkisiyle de bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Yüksek tansiyon hastalarına da faydalıdır. Yüksek tansiyonu dengeler, kalbi korur. Zihin açıklığı ve zindelik sağlar. Para enerjisini yükseltir. Eski dönemlerde de sodalit kristalinin bolluk ve bereket getirdiğine inanılırdı. Mali zorluklar yaşayanlar taşın enerjisinden faydalanabilir. Çok katı kuralları olan kişiler için bu taş uygun değildir. Çünkü hürriyet ve gerçeklik gibi duyguları destekler. Kişinin içsel yolculuğa çıkarır. Korku ve arzuların fark edilmesini sağlayarak kişisel motivasyonu arttırır. Hatta düzenli kullanılması paranormal yetenekleri güçlendirerek telepati, duru-işiti ve duru-görü gibi yetilerin kazanılmasını destekler. Kişi insanların ve eşyaların enerjilerini yorumlayabilir. Astroloslar, Numerologlar ve Ching kullanıcıları bu taşı sıkça kullanmaktadır. Kişilerin arşe tiplerinin yorumlanması, derin anlamlar çıkarılmasında oldukça etkilidir.

  TLSold
 • Brown tiger(Kahverengi kaplan)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Brown tiger( Kahverengi kaplan) Taşı Faydaları:

Baş ağrılarının hafifletilmesine yardımcı olur.
Astım hastalıklarına iyi geldiği düşünülür.
Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas için iyileştirici etkileri vardır.
Uykusuzluğa iyi gelmektedir.
Duygulara hitap eden bir taş olduğundan sevgililerin çokça rağbet ettiği aksesuarlar arasındadır.
Kabus gören çocuklar için etkilidir.
İnsanlara huzur ve dinginlik veren bir etkiye sahiptir.
Kaplan gözünün nazardan koruduğuna inanılır. Eskiden tesbih ve takı gibi aksesuarların kullanım amacı bu yöndeydi.
Güç ve cesaret özelliği nedeniyle dayanıklılığı artırır.
Enerjileri dengeler, ticaret hayatının yolunda gitmesini sağlar.
Olayların net algılanmasını sağlar.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Brown tiger(Kahverengi kaplan)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Brown tiger( Kahverengi kaplan) Taşı Faydaları: Baş ağrılarının hafifletilmesine yardımcı olur. Astım hastalıklarına iyi geldiği düşünülür. Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas için iyileştirici etkileri vardır. Uykusuzluğa iyi gelmektedir. Duygulara hitap eden bir taş olduğundan sevgililerin çokça rağbet ettiği aksesuarlar arasındadır. Kabus gören çocuklar için etkilidir. İnsanlara huzur ve dinginlik veren bir etkiye sahiptir. Kaplan gözünün nazardan koruduğuna inanılır. Eskiden tesbih ve takı gibi aksesuarların kullanım amacı bu yöndeydi. Güç ve cesaret özelliği nedeniyle dayanıklılığı artırır. Enerjileri dengeler, ticaret hayatının yolunda gitmesini sağlar. Olayların net algılanmasını sağlar.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Faydaları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Faydaları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları:

1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar.

2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir.

3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır.

4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir.

5. Odaklanmayı kolaylaştırır.

6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları: 1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar. 2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir. 3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır. 4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir. 5. Odaklanmayı kolaylaştırır. 6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  TLSold
 • Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları:

1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar.

2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir.

3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır.

4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir.

5. Odaklanmayı kolaylaştırır.

6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları: 1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar. 2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir. 3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır. 4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir. 5. Odaklanmayı kolaylaştırır. 6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  TLSold
 • Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon) Taşı Yararları:

İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder.
Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır.
Hitabet gücünü artırır.
Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır.
Negatif enerjiye engeldir.
Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır.
Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir.
Öksürüğü azaltır.
Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon) Taşı Yararları: İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder. Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır. Hitabet gücünü artırır. Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır. Negatif enerjiye engeldir. Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır. Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir. Öksürüğü azaltır. Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  TLSold
 • Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları:

Sevgi, umut ve şefkat taşıdır.
Kızgınlık halini yatıştırır.
Göz sağlığına iyi geldiği bilinir.
Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir.
Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir.
Kendini ifade etme özgürlüğü verir. …
Eklem ağrılarına iyi gelir.
Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları: Sevgi, umut ve şefkat taşıdır. Kızgınlık halini yatıştırır. Göz sağlığına iyi geldiği bilinir. Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir. Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir. Kendini ifade etme özgürlüğü verir. … Eklem ağrılarına iyi gelir. Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  TLSold
 • Snowflake Obsidian (Kar Tanesi Obsidiyen)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Snowflake Obsidian(Kar Tanesi Obsidiyen)Taşı Faydaları:

Terapi gücü yüksek olduğu için stresi azaltır.
Aşırı duyarlı ve heyecanlı hali yatıştırır.
Özellikle erkeklere kendine güven ve enerji verdiği bilinir.
Mantıklı düşünmeyi ve karar vermeyi teşvik eder.
Karaciğeri temizler, fazla alkol ve kötü beslenmenin yol açtığı etkileri azaltır.
Eklem ve kas ağrılarını azaltır.
Çevreden kişiye gelen duygu ve düşüncelerin daha net anlaşılabilmesine yardımcı olur.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Snowflake Obsidian (Kar Tanesi Obsidiyen)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Snowflake Obsidian(Kar Tanesi Obsidiyen)Taşı Faydaları: Terapi gücü yüksek olduğu için stresi azaltır. Aşırı duyarlı ve heyecanlı hali yatıştırır. Özellikle erkeklere kendine güven ve enerji verdiği bilinir. Mantıklı düşünmeyi ve karar vermeyi teşvik eder. Karaciğeri temizler, fazla alkol ve kötü beslenmenin yol açtığı etkileri azaltır. Eklem ve kas ağrılarını azaltır. Çevreden kişiye gelen duygu ve düşüncelerin daha net anlaşılabilmesine yardımcı olur.

  TLSold
 • Dark Red Jasper-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Dark Red Jasper Taşı Faydaları:

karaciğer,dalak ve mesaneyi kuvvetlendirdiği ve koruduğu bilinir.
Jasper taşının güçlü ve tedavi edici etkileri vardır.
Sindirim sistemini düzenler.
Safra kesesini korur ve güçlendirir.
Endokrin sisteminde dengeyi sağlar.
Kişinin kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar.
Fiziksel direnci arttırır.
Erkeklerde erkeksi özellikleri arttırır.
Sevgiyi,kararlılığı ve inancı arttırıcı etkileri vardır.
Dumanlı kuvars taşı güç ve cesaret taşıdır.
Bedeni toksinlerden arındırır.
Yılan ve örümcek zehirlenmelerine karşı etkilidir.
Bu taş bereket taşı olarakta bilinir. Konuşma yeteneğini arttırır.
Jasper taşının faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Dark Red Jasper-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Dark Red Jasper Taşı Faydaları: karaciğer,dalak ve mesaneyi kuvvetlendirdiği ve koruduğu bilinir. Jasper taşının güçlü ve tedavi edici etkileri vardır. Sindirim sistemini düzenler. Safra kesesini korur ve güçlendirir. Endokrin sisteminde dengeyi sağlar. Kişinin kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar. Fiziksel direnci arttırır. Erkeklerde erkeksi özellikleri arttırır. Sevgiyi,kararlılığı ve inancı arttırıcı etkileri vardır. Dumanlı kuvars taşı güç ve cesaret taşıdır. Bedeni toksinlerden arındırır. Yılan ve örümcek zehirlenmelerine karşı etkilidir. Bu taş bereket taşı olarakta bilinir. Konuşma yeteneğini arttırır. Jasper taşının faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

  TLSold
 • Amethyst Stone(Ametist Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Amethyst Stone(Ametist Taşı) Faydaları:

 Bulunduğu ortamda bulunan olumsuz enerjileri değiştirir. Kötü enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmesi için odada bulunması yeterlidir.
İnsan bedeninde bulunan fazla elektriği alır, stresi azaltır,iç karışıklığı engeller ve huzursuzluk duygularını yok eder.
Hastalıklardan korur, hastalıkların bulaşmasını engellemeye yardımcı olur.
 Dişlere ve diş eti sağlığına iyi gelir.Tükürük bezi sağlığını korur.
 Odaklanmayı kolaylaştırır. Hafızaya iyi gelir.
Kanı temizler ve kan hastalıklarına iyi gelir. Kan dolaşımı sağlığını korur ve düzenler.Kandaki oksijen seviyesini arttırır. Bu da kalp hastalıklarının tedavisini destekler.
Varis hastalığına olumlu etki eder.
Göz hastalıklarından korur ve mevcut hastalıkları hafifletir.
Yastık altı ya da yatak odasına konursa kolay ve kaliteli uyumaya yardımcı olur. Güzel rüyalar görmeyi sağlar. Sabahları dinç kalkmaya yardım eder.
Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve cildi güzelleştirir. Cilt hastalıklarına karşı koruma sağlar. Taşın içinde bekletildiği suyla cilt temizliği yapılırsa siyah nokta ve sivilce problemleri iyileşir.
İstemsiz kas kasılmalarına iyi gelir.
Zührevi hastalıkları tedavi eder.
Sindirim sistemi sorunlarını onarır. Hazımsızlığı giderir.
Gebelik sürecinin sağlıklı geçmesine etki eder.
Üzüntü ve kederi azaltır. İyimserliği arttırır. Takıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.
Fobilerin azalmasına etki eder. Özellikle çocuklarda karanlık korkusunu giderir.
Sodalit taşına benzer olarak bağışıklık sorunları üzerinde olumlu etkileri vardır.
İçki, sigara, ilaç bağımlılıklarından kurtulmaya yardım eder.
Solunum rahatsızlıklarını azaltır, özellikle astım hastaları için faydalıdır.
Psm (Adet öncesi sendromu) için yararlıdır.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Amethyst Stone(Ametist Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Amethyst Stone(Ametist Taşı) Faydaları: Bulunduğu ortamda bulunan olumsuz enerjileri değiştirir. Kötü enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmesi için odada bulunması yeterlidir. İnsan bedeninde bulunan fazla elektriği alır, stresi azaltır,iç karışıklığı engeller ve huzursuzluk duygularını yok eder. Hastalıklardan korur, hastalıkların bulaşmasını engellemeye yardımcı olur. Dişlere ve diş eti sağlığına iyi gelir.Tükürük bezi sağlığını korur. Odaklanmayı kolaylaştırır. Hafızaya iyi gelir. Kanı temizler ve kan hastalıklarına iyi gelir. Kan dolaşımı sağlığını korur ve düzenler.Kandaki oksijen seviyesini arttırır. Bu da kalp hastalıklarının tedavisini destekler. Varis hastalığına olumlu etki eder. Göz hastalıklarından korur ve mevcut hastalıkları hafifletir. Yastık altı ya da yatak odasına konursa kolay ve kaliteli uyumaya yardımcı olur. Güzel rüyalar görmeyi sağlar. Sabahları dinç kalkmaya yardım eder. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve cildi güzelleştirir. Cilt hastalıklarına karşı koruma sağlar. Taşın içinde bekletildiği suyla cilt temizliği yapılırsa siyah nokta ve sivilce problemleri iyileşir. İstemsiz kas kasılmalarına iyi gelir. Zührevi hastalıkları tedavi eder. Sindirim sistemi sorunlarını onarır. Hazımsızlığı giderir. Gebelik sürecinin sağlıklı geçmesine etki eder. Üzüntü ve kederi azaltır. İyimserliği arttırır. Takıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Fobilerin azalmasına etki eder. Özellikle çocuklarda karanlık korkusunu giderir. Sodalit taşına benzer olarak bağışıklık sorunları üzerinde olumlu etkileri vardır. İçki, sigara, ilaç bağımlılıklarından kurtulmaya yardım eder. Solunum rahatsızlıklarını azaltır, özellikle astım hastaları için faydalıdır. Psm (Adet öncesi sendromu) için yararlıdır.

  TLSold
 • Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç)-Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç)
Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç)-Petrified Wood Stone (Taşlaşmış Ağaç) Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

  TLSold
 • Moss Agate(Yosun Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.
Moss Agate(Yosun Akik) Faydaları:

Faydaları saymakla bitmeyen akik taşının kullanımı özellikle İslam ülkelerinde yaygındır.

Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in de hatem yani mühür anlamında bir akik yüzük taşıdığı rivayet olunmaktadır.

Akik taşının en bilinen faydası kişiyi ruhsal açıdan korumasıdır.

Güçlü bir enerjisi olan bu taş gerginliği ve stresi azaltarak kişinin uyumsuzluklarını en aza indirir.

Kişiyi sosyalleştirerek çevre ve insanlarla uyum sağlamasına yardımcı olur.

Aynı zamanda dünyevi başarıya yardımcı olarak kişiyi yorgunluktan ve tükenmiş hissetme duygusundan uzaklaştırır.

Bunun yanı sıra ağrıları azalttığı, cilde ve kemiklere iyi geldiğine inanılmaktadır.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Moss Agate(Yosun Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Moss Agate(Yosun Akik) Faydaları: Faydaları saymakla bitmeyen akik taşının kullanımı özellikle İslam ülkelerinde yaygındır. Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in de hatem yani mühür anlamında bir akik yüzük taşıdığı rivayet olunmaktadır. Akik taşının en bilinen faydası kişiyi ruhsal açıdan korumasıdır. Güçlü bir enerjisi olan bu taş gerginliği ve stresi azaltarak kişinin uyumsuzluklarını en aza indirir. Kişiyi sosyalleştirerek çevre ve insanlarla uyum sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda dünyevi başarıya yardımcı olarak kişiyi yorgunluktan ve tükenmiş hissetme duygusundan uzaklaştırır. Bunun yanı sıra ağrıları azalttığı, cilde ve kemiklere iyi geldiğine inanılmaktadır.

  TLSold
 • Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları:

1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar.

2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir.

3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır.

4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir.

5. Odaklanmayı kolaylaştırır.

6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları: 1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar. 2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir. 3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır. 4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir. 5. Odaklanmayı kolaylaştırır. 6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  TLSold
 • Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları:

Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir .
Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur.
Konsantrasyonu arttırır.
Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır.
Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur.
Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları: Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir . Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur. Konsantrasyonu arttırır. Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur. Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  TLSold
 • Pink Chalcedony( Pembe Kalsedon)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Pink Chalcedony( Pembe Kalsedon)Taşı Faydaları:

İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder.
Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır.
Hitabet gücünü artırır.
Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır.
Negatif enerjiye engeldir.
Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır.
Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir.
Öksürüğü azaltır.
Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Pink Chalcedony( Pembe Kalsedon)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Pink Chalcedony( Pembe Kalsedon)Taşı Faydaları: İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder. Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır. Hitabet gücünü artırır. Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır. Negatif enerjiye engeldir. Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır. Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir. Öksürüğü azaltır. Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları: Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • OPAL-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Opal Taşının Yararları:

Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret,
Akıl, ruh ve duygular arasında denge,
Özgüven,
Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma,
Hafıza gücünü arttırma,
Utangaçlığı azaltma,
Dinsel inançları kuvvetlendirme,
Parasal başarı ve şans,
Kalp sağlığı,
Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma,
Detoks,
İşitme duyusunu güçlendirme,
Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği,
Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması,
İş hayatında canlandırıcı enerji,
Zihni sabit fikirlerden temizleme,
Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım,
Yaşama sevinci ve kararlılığı,
Önsezi yeteneği,
Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme,
Gençlik gücü,
Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  Lot No: 56

  Lot: 56

  OPAL-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Opal Taşının Yararları: Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret, Akıl, ruh ve duygular arasında denge, Özgüven, Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma, Hafıza gücünü arttırma, Utangaçlığı azaltma, Dinsel inançları kuvvetlendirme, Parasal başarı ve şans, Kalp sağlığı, Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma, Detoks, İşitme duyusunu güçlendirme, Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği, Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması, İş hayatında canlandırıcı enerji, Zihni sabit fikirlerden temizleme, Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım, Yaşama sevinci ve kararlılığı, Önsezi yeteneği, Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme, Gençlik gücü, Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) & Labradorite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Labradorite Taşı Faydaları:

Antioksidan özellik taşır, bedeni toksinlerden temizler ve erken yaşlanmayı önler.
Sindirim sistemini destekler, özellikle mideyle ilgili düzensizlikleri giderir.
Gözün görme yeteneğini artırır. Görüş açısını genişletir, görüşü keskinleştirir, güçlendirir.
Metabolizmayı / Hücre emilimini dengeler. Hücrelerin gerekli besinleri dengeli bir şekilde ayrıştırmasını ve vücuda aktarmasını sağlar. Böylece ideal kiloya kavuşulmasına yardım eder.
Gut hastalığının tedavisi için yararlıdır. Bunun için ayak bilekliği kullanmak veya içerisinde bu taşın bulunduğu suyun içinde ayakları bekletmek faydalı olur.
Romatizma hastalığının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır.
Eklem hastalıklarının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem yakınında bandajla kullanılabilir.
Baş, alın veya yanaklardaki üşümeye ve soğuk algınlığına karşı yararlıdır.
Grip tedavisinde yararlıdır.
 

Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Taşı Yararları:

Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar.
Korkuları yatıştırır.
Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder.
Sezgi gücünü artırır.
Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder.
Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar.
Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar.
İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir.
Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir.
Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır.
Meme tümörlerini eritir.
Kolesterolü dengeler.
Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır.
İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır.
Kramplara karşı etkilidir.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) & Labradorite-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Labradorite Taşı Faydaları: Antioksidan özellik taşır, bedeni toksinlerden temizler ve erken yaşlanmayı önler. Sindirim sistemini destekler, özellikle mideyle ilgili düzensizlikleri giderir. Gözün görme yeteneğini artırır. Görüş açısını genişletir, görüşü keskinleştirir, güçlendirir. Metabolizmayı / Hücre emilimini dengeler. Hücrelerin gerekli besinleri dengeli bir şekilde ayrıştırmasını ve vücuda aktarmasını sağlar. Böylece ideal kiloya kavuşulmasına yardım eder. Gut hastalığının tedavisi için yararlıdır. Bunun için ayak bilekliği kullanmak veya içerisinde bu taşın bulunduğu suyun içinde ayakları bekletmek faydalı olur. Romatizma hastalığının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem hastalıklarının tedavisi ve ağrılarının giderilmesi için yararlıdır. Eklem yakınında bandajla kullanılabilir. Baş, alın veya yanaklardaki üşümeye ve soğuk algınlığına karşı yararlıdır. Grip tedavisinde yararlıdır. Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Taşı Yararları: Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar. Korkuları yatıştırır. Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder. Sezgi gücünü artırır. Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder. Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar. Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar. İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir. Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir. Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır. Meme tümörlerini eritir. Kolesterolü dengeler. Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır. İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır. Kramplara karşı etkilidir.

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Pink Chalcedony (Pembe Kalsedon)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon) Taşı Yararları:

İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder.
Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır.
Hitabet gücünü artırır.
Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır.
Negatif enerjiye engeldir.
Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır.
Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir.
Öksürüğü azaltır.
Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Pink Chalcedony (Pembe Kalsedon)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Pink Chalcedony(Pembe Kalsedon) Taşı Yararları: İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eder. Cömertliği, hassaslığı, anlayışı arttırır. Hitabet gücünü artırır. Koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılabilecek bir taştır. Negatif enerjiye engeldir. Değişikliklere adaptasyonu kolaylaştırır. Zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeleyicidir. Öksürüğü azaltır. Zihnin sağlamlığını arttırarak, bunamayı azaltır

  TLSold
 • Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları:

Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir.
Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir.
Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur.
Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir.
Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir.
Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir.
Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir.
Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir.
Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları: Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir. Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir. Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur. Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir. Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir. Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir. Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir. Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir. Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Yararları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Yararları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları:

Sevgi, umut ve şefkat taşıdır.
Kızgınlık halini yatıştırır.
Göz sağlığına iyi geldiği bilinir.
Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir.
Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir.
Kendini ifade etme özgürlüğü verir. …
Eklem ağrılarına iyi gelir.
Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları: Sevgi, umut ve şefkat taşıdır. Kızgınlık halini yatıştırır. Göz sağlığına iyi geldiği bilinir. Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir. Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir. Kendini ifade etme özgürlüğü verir. … Eklem ağrılarına iyi gelir. Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  TLSold
 • Opal-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Opal Taşının Faydaları:

Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret,
Akıl, ruh ve duygular arasında denge,
Özgüven,
Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma,
Hafıza gücünü arttırma,
Utangaçlığı azaltma,
Dinsel inançları kuvvetlendirme,
Parasal başarı ve şans,
Kalp sağlığı,
Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma,
Detoks,
İşitme duyusunu güçlendirme,
Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği,
Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması,
İş hayatında canlandırıcı enerji,
Zihni sabit fikirlerden temizleme,
Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım,
Yaşama sevinci ve kararlılığı,
Önsezi yeteneği,
Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme,
Gençlik gücü,
Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Opal-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Opal Taşının Faydaları: Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret, Akıl, ruh ve duygular arasında denge, Özgüven, Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma, Hafıza gücünü arttırma, Utangaçlığı azaltma, Dinsel inançları kuvvetlendirme, Parasal başarı ve şans, Kalp sağlığı, Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma, Detoks, İşitme duyusunu güçlendirme, Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği, Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması, İş hayatında canlandırıcı enerji, Zihni sabit fikirlerden temizleme, Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım, Yaşama sevinci ve kararlılığı, Önsezi yeteneği, Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme, Gençlik gücü, Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  TLSold
 • Aventurin-rünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Aventurin Taşı Faydaları:

Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır.
Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir.
Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir.
Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır.
Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır.
Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir.
Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Aventurin-rünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Aventurin Taşı Faydaları: Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır. Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir. Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir. Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır. Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır. Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir. Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  TLSold
 • Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları

Böbrekleri kuvvetlendirir.
Özgürlük hissi verir.
Kalbi kuvvetlendirir.
Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.
Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller.
İnancı güçlendirerek kişiye güven verir.
Sezgiyi kuvvetlendirir.
Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları Böbrekleri kuvvetlendirir. Özgürlük hissi verir. Kalbi kuvvetlendirir. Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir. Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller. İnancı güçlendirerek kişiye güven verir. Sezgiyi kuvvetlendirir. Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Faydaları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Faydaları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Faydaları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Faydaları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırmaya yardımcı olur. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirmeye yardımcı olur. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Pink Opal(Pembe Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Opal Taşının Faydaları:

Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret,
Akıl, ruh ve duygular arasında denge,
Özgüven,
Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma,
Hafıza gücünü arttırma,
Utangaçlığı azaltma,
Dinsel inançları kuvvetlendirme,
Parasal başarı ve şans,
Kalp sağlığı,
Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma,
Detoks,
İşitme duyusunu güçlendirme,
Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği,
Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması,
İş hayatında canlandırıcı enerji,
Zihni sabit fikirlerden temizleme,
Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım,
Yaşama sevinci ve kararlılığı,
Önsezi yeteneği,
Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme,
Gençlik gücü,
Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Pink Opal(Pembe Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Opal Taşının Faydaları: Adrenalin dengesine bağlı olarak cesaret, Akıl, ruh ve duygular arasında denge, Özgüven, Haset ve tamahkarlık gibi kötü huylardan koruma, Hafıza gücünü arttırma, Utangaçlığı azaltma, Dinsel inançları kuvvetlendirme, Parasal başarı ve şans, Kalp sağlığı, Cinsel sapkınlıklardan uzaklaştırma, Detoks, İşitme duyusunu güçlendirme, Bilinçaltındaki negatif duygu ve düşüncelerin temizliği, Bedendeki ateş, su, hava, toprak unsurlarının uyumlu olarak çalışması, İş hayatında canlandırıcı enerji, Zihni sabit fikirlerden temizleme, Sevgi ve tutkuları dışa vurmaya yardım, Yaşama sevinci ve kararlılığı, Önsezi yeteneği, Kabuslardan korunma ve hoş rüyalar görme, Gençlik gücü, Geçmişin acılarının hafifletilmesi

  TLSold
 • Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları:

Sevgi, umut ve şefkat taşıdır.
Kızgınlık halini yatıştırır.
Göz sağlığına iyi geldiği bilinir.
Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir.
Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir.
Kendini ifade etme özgürlüğü verir. …
Eklem ağrılarına iyi gelir.
Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Australian Opal(Avustralya Opal)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Australian Opal(Avustralya Opal)Taşı Faydaları: Sevgi, umut ve şefkat taşıdır. Kızgınlık halini yatıştırır. Göz sağlığına iyi geldiği bilinir. Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir. Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir. Kendini ifade etme özgürlüğü verir. … Eklem ağrılarına iyi gelir. Pozitif enerji verir, Negatif enerjiyi azaltır

  TLSold
 • Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları :

Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur.

Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir.

Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir.

Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur.

“Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır.

Oto-kontrol yeteneğini geliştirir.

Kişiyi bağımlılıktan kurtarır.

Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder.

Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir.

Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir.

Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları : Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur. Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir. Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir. Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur. “Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır. Oto-kontrol yeteneğini geliştirir. Kişiyi bağımlılıktan kurtarır. Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder. Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir. Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir. Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  TLSold
 • Snowflake Obsidian (Kar Tanesi Obsidiyen)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Snowflake Obsidian(Kar Tanesi Obsidiyen)Taşı Faydaları:

Terapi gücü yüksek olduğu için stresi azaltır.
Aşırı duyarlı ve heyecanlı hali yatıştırır.
Özellikle erkeklere kendine güven ve enerji verdiği bilinir.
Mantıklı düşünmeyi ve karar vermeyi teşvik eder.
Karaciğeri temizler, fazla alkol ve kötü beslenmenin yol açtığı etkileri azaltır.
Eklem ve kas ağrılarını azaltır.
Çevreden kişiye gelen duygu ve düşüncelerin daha net anlaşılabilmesine yardımcı olur.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Snowflake Obsidian (Kar Tanesi Obsidiyen)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Snowflake Obsidian(Kar Tanesi Obsidiyen)Taşı Faydaları: Terapi gücü yüksek olduğu için stresi azaltır. Aşırı duyarlı ve heyecanlı hali yatıştırır. Özellikle erkeklere kendine güven ve enerji verdiği bilinir. Mantıklı düşünmeyi ve karar vermeyi teşvik eder. Karaciğeri temizler, fazla alkol ve kötü beslenmenin yol açtığı etkileri azaltır. Eklem ve kas ağrılarını azaltır. Çevreden kişiye gelen duygu ve düşüncelerin daha net anlaşılabilmesine yardımcı olur.

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları: Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Black Agate (Siyah Akik) Yararları

Kişiyi ruhsal açıdan korur.
Strese karşı koruyucu etkisi vardır.
İnsanı negatif enerjiden kurtarır.
Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur.
Bedeni güçlendirici etkisi vardır.
Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir.
Ağrıları azaltmada yardımcı olur.
Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.
Kalp rahatsızlıklarını engeller.
Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır.
Metabolizmayı hızlandırır.
Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.
Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar.
Nazara karşı koruyucu etkisi vardır.
Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir.
Korkaklığa karşı iyi gelir.
Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar.
İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir.
Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur.
Damarları koruyucu etkisi vardır.
Kişinin çevreyle uyumunu artırır.
Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir.
Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır.
Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır.
Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Black Agate (Siyah Akik)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Black Agate (Siyah Akik) Yararları Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltmada yardımcı olur. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır. Kalp rahatsızlıklarını engeller. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan koruma etkisi vardır. Metabolizmayı hızlandırır. Mide ve bağırsak sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlar. Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. Uykusuzluğa ve karabasana iyi gelir. Korkaklığa karşı iyi gelir. Gerçeklerin farkına varılmasını sağlar. İnsana mutluluk ve iyilik hissi verir. Akıl ve mantık gücünün gelişmesine yardımcı olur. Damarları koruyucu etkisi vardır. Kişinin çevreyle uyumunu artırır. Bedenin gerginliğini alarak kişiye rahatlık verir. Hamilelik sürecinde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. Tansiyonu dengeleyici özelliği vardır. Kişiyi sosyalleştirici etkisi vardır.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Yararları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Yararları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları

Böbrekleri kuvvetlendirir.
Özgürlük hissi verir.
Kalbi kuvvetlendirir.
Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.
Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller.
İnancı güçlendirerek kişiye güven verir.
Sezgiyi kuvvetlendirir.
Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları Böbrekleri kuvvetlendirir. Özgürlük hissi verir. Kalbi kuvvetlendirir. Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir. Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller. İnancı güçlendirerek kişiye güven verir. Sezgiyi kuvvetlendirir. Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları: Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları:

1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar.

2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir.

3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır.

4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir.

5. Odaklanmayı kolaylaştırır.

6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Yellow Jade(Sarı Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Jade(Sarı Yeşim) Taşı Faydaları: 1. Huzur ve güven verici bir özelliği vardır, bu sayede kaygılarınızdan kurtulmanıza olanak sağlar. 2. Düşüncelere netlik kazandırır, zihin faaliyetlerini güçlendirir. 3. Duygusal dengelenmeye yardım eder, aşırılıklara karşı koruyucu etkisi vardır. 4. Antioksidandır. Toksinlerin atılmasında ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir. 5. Odaklanmayı kolaylaştırır. 6. Kadınlarda doğum sancılarında iyi etkileri olmuş, doğumun kolaylaşmasına yardımcı olmuştur.

  TLSold
 • Aventurin-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Aventurin Taşı Faydaları:

Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır.
Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir.
Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir.
Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır.
Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır.
Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir.
Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Aventurin-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Aventurin Taşı Faydaları: Kişiye canlılık verir. Enerji, hareketlilik, aktif olma gibi etki yaratır. Fiziksel gücü arttırır. Sürekli olarak zinde hissettirir. Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan depresyona karşı etkilidir. Eskiden olduğu gibi günümüzde de tıpkı safir taşı gibi şans getirdiğine inanılan bir taştır. Çok sinirli ve agresif insanlar üzerinde sakinleştirici ve yumuşatıcı etkisi vardır. Ruhunuzu sakinleştirir. Stresli etkileşimlerde sizi rahatlatır. Cilde iyi geldiğine inanılan diğer taşlar gibi, Aventurin de cilt üzerinde gezdirilir ya da cilde temas edecek şekilde (kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi) takılması önerilmektedir. Aşırı yeme, alkol bağımlılığı, kumar gibi benzeri kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı enerji sadece sizi değil etrafınızdakileri de etkilemektedir.

  TLSold
 • Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Emerald(Zümrüt) Yararları:

Hastalıklara ve kötü enerjilere karşı koruyucu etkilere sahiptir.

Kişiye mutluluk, sevgi ve yaşama sevinci verir.

Sadakat duygusunu arttırır. Aile, evlilik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirir.

Sanatçılara ilham verir.

Zekasal yetenekleri ve hitabet gücünü arttırır.

Bağışıklık ve sinir sitemini kuvvetlendirir.

Kalp ve böbrek fonksiyonlarını düzenler.

Baş dönmesini giderir.

Romatizmaya iyi gelir.

Kendini yetersiz görme duygusundan kurtarır. Kişiye yaşama karşı minnet ve şükür duygularını aşılar.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Emerald(Zümrüt) Yararları: Hastalıklara ve kötü enerjilere karşı koruyucu etkilere sahiptir. Kişiye mutluluk, sevgi ve yaşama sevinci verir. Sadakat duygusunu arttırır. Aile, evlilik ve arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirir. Sanatçılara ilham verir. Zekasal yetenekleri ve hitabet gücünü arttırır. Bağışıklık ve sinir sitemini kuvvetlendirir. Kalp ve böbrek fonksiyonlarını düzenler. Baş dönmesini giderir. Romatizmaya iyi gelir. Kendini yetersiz görme duygusundan kurtarır. Kişiye yaşama karşı minnet ve şükür duygularını aşılar.

  TLSold
 • Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları:

Nazardan Korumaya yardımcı olur.
Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor.
Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz.
Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır.
Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var.
Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır.
Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir.
Moral ve motivasyonu arttırır.
Enerjiyi yükseltir.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Turquoise (Turkuaz Taşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Turquoise(Turkuaz Taşı) Faydaları: Nazardan Korumaya yardımcı olur. Kemik erimesi hastalığının tedavisinde de yine bu taşın önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor. Migrene bağlı şiddetli baş ağrılarında da yine turkuaz taşını kullanabilirsiniz. Tansiyonun dengelenmesine de fayda sağlamaktadır. Endişelerinizi ortadan kaldıran değerli bir taş olduğunu da belirtmekte fayda var. Gergin ya da aşırı stresli bir kişi iseniz turkuaz taşı rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Sindirim sistemi sorunu yaşayan erkek ve kadınların en büyük yardımcısıdır. Kan dolaşımını hızlandırır. Ruhsal dengeyi sağlar, daha iyi hissettirir. Moral ve motivasyonu arttırır. Enerjiyi yükseltir.

  TLSold
 • Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları

Böbrekleri kuvvetlendirir.
Özgürlük hissi verir.
Kalbi kuvvetlendirir.
Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.
Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller.
İnancı güçlendirerek kişiye güven verir.
Sezgiyi kuvvetlendirir.
Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Yellow Sapphire (Sarı Safir)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Yellow Sapphire (Sarı Safir) Yararları Böbrekleri kuvvetlendirir. Özgürlük hissi verir. Kalbi kuvvetlendirir. Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir. Aşkta sadakati sağlar, yanlış davranışları engeller. İnancı güçlendirerek kişiye güven verir. Sezgiyi kuvvetlendirir. Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu artırır.

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları: Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

 

Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları :

Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur.

Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir.

Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir.

Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur.

“Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır.

Oto-kontrol yeteneğini geliştirir.

Kişiyi bağımlılıktan kurtarır.

Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder.

Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir.

Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir.

Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Green Qnyx (Yeşil Qnyx)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Qnyx (Yeşil Qnyx) Yararları : Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur. Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir. Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir. Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur. “Gelecekte ne olacağım” kaygısını azaltır. Oto-kontrol yeteneğini geliştirir. Kişiyi bağımlılıktan kurtarır. Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder. Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir. Hayırlı işlerde cesaret ve şans verir. Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

  TLSold
 • Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları:

Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir .
Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur.
Konsantrasyonu arttırır.
Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır.
Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur.
Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Green Jade (Yeşil Yeşim)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Green Jade (Yeşil Yeşim) Taşı Faydaları: Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir . Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur. Konsantrasyonu arttırır. Huzur verir. Korku ve endişelerden kurtarır. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya yardımcı olur. Böbrek ve safra kesesi rahatsızlıklarına iyi gelir.

  TLSold
 • Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Lapis Lazuli Taşı Yararları:

-Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır.
-Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
-Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
-Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
-Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
-Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
-Tansiyonu dengeler.
-İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
-Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
-Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
-İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
-Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Lapis Lazuli-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Lapis Lazuli Taşı Yararları: -Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. -Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir. -Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. -Akıl ve zekâ kıvraklığı verir. -Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur. -Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar. -Tansiyonu dengeler. -İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar. -Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar. -Hamile kadınların düşük yapmasını önler. -İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. -Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

  TLSold
 • Smoky Quartz (Dumanlı Quartz)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Yararları

Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar.
Korkuları yatıştırır.
Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder.
Sezgi gücünü artırır.
Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder.
Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar.
Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar.
İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir.
Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir.
Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır.
Meme tümörlerini eritir.
Kolesterolü dengeler.
Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır.
İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır.
Kramplara karşı etkilidir.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Smoky Quartz (Dumanlı Quartz)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Smoky Quartz (Dumanlı Quartz) Yararları Doğanın ve kâinatın enerjisini bize iletir. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal güç sağlar. Korkuları yatıştırır. Düşünceleri pratiğe dönüştürmeye yardım eder. Sezgi gücünü artırır. Gurur duyulacak işler yapmaya yardım eder. Bedendeki negatif enerjiyi azaltır, psikolojik bunalımları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Arı duru düşünebilmek için zekâ kıvraklığı verir, içimizdeki karşıt düşünce ve duyguları dengeler, iş hayatında başarılı olmayı sağlar. Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar. İntihar eğilimlerini azaltır. İntihar eğilimi olanlara yaşamı sevdirir. Menopozun olumsuz etkilerini hafifletir. Erkek ve kadında üreme fonksiyonunu artırır. Meme tümörlerini eritir. Kolesterolü dengeler. Bedene güç verir. Doğada AYI gücünün simgesidir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı artırır. İskoçyalılar ZAFER TAŞI diye adlandırır. Kramplara karşı etkilidir.

  TLSold
 • Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları:

Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir.
Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir.
Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur.
Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir.
Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir.
Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir.
Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir.
Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir.
Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Emerald(Zümrüt)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. Emerald(Zümrüt)Taşı Faydaları: Zümrüt taşının faydalarından en bilineni ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesidir. Zümrüt taşının faydalarından diğerleri ise; Sinir sistemine iyi gelir. Aşırı sinir bozukluklarını giderir. Kalp, ciğer ve böbreği kuvvetlendirir ve korur. Zümrüt taşı beden, ruh, zihin için tonik etkisi görür ve kuvvetli bir duygusal dengeleyici olduğu söylenir. Bolluk, sevgi, iyilik, sakinlik, denge ve sabır unsurlarını içerir. Zümrüt taşına koşulsuz aşk taşıda denmektedir. Sevgililerin birbirlerine verebilecekleri en iyi hediye olduğu bilinir ve tercih edilir. Zümrüt taşı zenginlik ve güç taşı olarakta bilinir. Hafızayı kuvvetlendirir. Zümrüt taşı İnsana zihin açıklığı verir. İnsanlar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Karaciğer fonksiyonlarına iyi geldiği bilinir.

  TLSold
 • White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür.

White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları:

Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları;
Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır.
Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir.
Oburluğa karşı etkilidir.
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur.
Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir.
İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır.
Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller.
Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar.
Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri.
Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür.
Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  White Moonstone (Beyaz Aytaşı)-Ürünümüz Kabenin üzerinden çıkan, her sene değiştirilen, kabe örtüsünden (Suudi Arabistan müzesinden ve Prof.Dr. Hülya TEZCAN’dan SERTİFİKALIDIR.) bir parça, 925 Ayar gümüş, kıymetli ve yarı kıymetli taşlardan oluşmaktadır. İp kısmı Parachute Rope(paraşüt) ipinden mamuldür. White Moonstone (Beyaz Aytaşı) Faydaları: Karşıt düşünce ve duyguların dengesini sağlar. Yaşama sevinci verir. Aşırı tepki verdiğiniz ve endişeli olduğunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diğer insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar. Aytaşının en bilinen faydaları; Kadınların aylık periyodlarının düzenli olmasını sağlar. Cinsel organların korunmasında etkisi vardır. Kramplara, bacak ve sırt ağrılarına iyi gelir. Doğun sancısını hafifletir. Oburluğa karşı etkilidir. Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden ve duygularını kabul etmesine yardımcı olur. Duygusal dengeyi sağlar ve ve egoya karşı iyi gelir. İnsanlarla aranızdaki şevkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak arttırır ve size sempati kazandırır. Rüyaların daha net hatırlanmasını sağlar ve korkulu rüyalar görmenizi engeller. Sevgililerin ve evlilerin daha ihtiraslı olmasını sağlar. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendiri. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkisi büyüktür. Hücreleri yenileyerek yaşlanmayı geciktirir.

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Kabe Rozet

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Kabe Rozet

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Kabe Rozet

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Kabe Rozet

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Kabe Rozet

  TLSold
 • Kabe Rozet

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Kabe Rozet

  TLSold